Forum Normalnych Kibiców

Forum Prawdziwych Sympatyków sportu


#1 2007-09-06 10:26:05

Edi

Administrator

3445365
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Anna Barańska

WYDAWAłOBY SIę żE GRA Z ORłEB NA PIERSIACH JEST DUM± I ZASZCZYTEM DLA POLSKICH ZAWODNIKóW JEDNAK MOżNA SIE MYLIć BO W WYPADKU ANNY BARAńSKIEJ ZAWODNICZKI WINIARY KALISZ GRA W REPREZENTACJI TAKIM ZASZCZYTEM NIE JEST.ZAWODNICZKA PRZYZNAłA ZE NIE MUSI SIE OD NIEJ WYMAGAC GRY W REPREZENTACJI,S± INNE ZAWODNICZKI KTóRE NAPEWNO Z PRZYJEMNO¶CI± ZAJM± JEJ MIEJSCE.JAK MY¶LICIE CZY WYSTęPEK TEJ ZAWODNICZKI ZASłUGUJE NA POTęPIENIE?JA UWAżAM ZE TAK.ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Offline

 

#2 2008-01-23 16:52:35

PilkarzPL90

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Anna Barańska

No szkoda ze Anna nie chce grac dla Polski. Ale jak ona nie chce to niech robi mlodym miejsce. Gdybym ja mial taka propozycja grac dla Reprezentacji Polski w (Pilce Noznej) to bym gral .A tak co ty napisales to wychodzi na to ze niema ochote grac .Ja to nie rozumie ale szkoda by bylo . Bo ona jest niezla Laska,ekstra wyglada ! I chetnie ogladam jak ona gra!
A ja tez czytalem  ze  chodzilo o  kontuzje ktora miala Anna. Ale jak teraz gra to chyba  wszystko w porzo . No ale jak sam bede gral dla Polski to zobacze jak to jest .Za jakies 3-5 lat! nara

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl